Makaleler

       Siz değerli müşterilerimize bilgisayar bakım sözleşmesi sizin istekleriniz doğrultusunda yapılmaktadır. Bakım ve onarım sözleşmesi şartları gereği arızalarda neyi kapsıyor ise ona göre işlem yapılır. Sorun programlarda ise yerinde tamir edilir. Eğer yedek parça değişimi olacak ise bu müşteri tarafından karşılanır. Programların kaldırılması veya yeniden kurulması sözleşmemiz kapsamındadır.

       Bilgisayar bakım sözleşmesi en büyük avantajı günün her saatinde bir sorun ile karşılaştığınız zaman bizi aramanız yeterli olacaktır. Ayrıca her hangi bir sorun çıkmadan tedbir amaçlı periyodik bakım yaptırarak sorunları baştan çözümlemektir. Bilgisayar bakım sözleşmesi 6 aylık veya 1 yıllık süreler içinde yapılmaktadır. Bilgisayar bakım sözleşmesi avantajları her bakım yapıldığı zaman verileriniz yedeklenir, donanım arızalarında yeni ürünleri daha hesaplı alısınız, en önemlisi ise iş ve zaman kaybını önleyerek bu konuda sorun yaşamazsınız.

        Bilgisayar bakım sözleşmesi tamamen siz müşterilerimizi düşünerek verilmiş bir hizmetimizdir. Genellikle büyük şirketler, kamu alanları ve bankalar bilgisayar bakım sözleşmesi yaptırarak acil durumlarda hemen çözüm bulmaktadırlar. Bilgisayar bakım anlaşması sizin tercihleriniz sonucu anlaşma kapsamına göre belirlenir. Sonuçta çıkan arızalar da ödeyeceğiniz yüksek miktarlardan daha hesaplı olmaktadır.

        Bilgisayar bakım sözleşmesi hizmetimiz ile anında sorunlarınızı çözümlemek en büyük avantajdır. Bizim amacımız da sizin bilgisayar konusundaki sorunlarınıza anında çözüm üretmektir. Firma olarak hizmetlerimizi tamamen müşterilerimizi memnun amacı ile vermekteyiz. Sizde bilgisayar bakım sözleşmesi hizmetimizden yararlanmak için hemen bizi arayabilirsiniz.